Allianz

Partnerzy biznesowi Allianz

 • agenci allianz

  Agenci wyłączni

  Agenci wyłączni Allianz z Oddziałów i agencji wyróżniają się na rynku możliwością kompleksowego ubezpieczenia swoich klientów. Oferują produkty finansowe zarówno życiowe, jak i majątkowe. Rekrutacja i szkolenia trwaja cały rok.

  więcej

 • multiagencje_allianz

  Multiagencje

  Allianz rozbudowuje sieć sprzedaży i zaprasza do współpracy multiagencje z całego kraju. Oferujemy dobre warunki współpracy i solidne wsparcie w rozwoju biznesu.

  więcej

 • posrednicy finansowi allianz

  Pośrednicy finansowi

  Allianz współpracuje z pośrednikami finansowymi, domami maklerskimi oraz strukturami MLM o zasięgu krajowym i regionalnym. Nowe kanały sprzedaży rozwijają się bardzo dynamicznie.

  więcej

 • brokerzy_allianz

  Brokerzy

  Zapraszamy do współpracy biura brokerskie. Departament Współpracy z Brokerami w Allianz oferuje sprawną obsługę, profesjonalne szkolenia, spotkania, serwis extranetowy i e-biuletyn.

  więcej

 • dealerzy_allianz

  Dealerzy

  Współpraca Allianz z z renomowanymi sieciami dealerskimi to wymierne korzyści dla klientów. Kierowcom  kupującym samochody w salonach dealerskich oferowane są pakiety ubezpieczeniowe na wyjątkowo korzystnych warunkach.

  więcej

 • bancassurance1

  Bancassurance

  Dzięki współpracy Allianz z bankami, klienci korzystający z usług bankowych otrzymują atrakcyjne ubezpieczenia i usługi assistance.

  więcej

Zobacz także:
› Placówki Allianz Znajdź oddziały i agencje Allianz.
› Notowania funduszy inwestycyjnych Sprawdź aktualną wycenę jednostek funduszy inwestycyjnych, ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych oraz funduszy emerytalnych.
© Allianz Polska .